نوبت دهی تلفنی

نوبت دهی تلفنی

به منظور رزرو نوبت تلفنی با شماره 75926 داخلی 2 تماس بگیرید

جولای 16, 2024 16:12

بازدید سرزده مدیرکل بازرسی بنیاد از بیمارستان روانپزشکی صدر

به گزارش «ایثار»،  جناب آقای سعید حقیقی روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ در طی دیدار سر زده از بیمارستان روانپزشکی صدر در گفت و گو با ریاست و مدیران آن مجموعه از زحمات پرستاران و کادر درمان تشکر و قدردانی کردند و افزودند: بازدیدهای دوره‌ای و سرزده در راستای بررسی وضعیت خدمات رسانی به جانبازان در مراکز درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف صیانت از حقوق ایثارگران در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها انجام می‌شود.

ما موظف به انجام هرچه بهتر خدمات رسانی به جانبازان عزیزمان هستیم. با بررسی امکانات، شناسایی مشکلات و پیگیری‌های موثر بر اساس مستندات و تحقیقات میدانی و بررسی جنبه‌های مختلف عمل می‌کنیم و به دنبال هم‌افزایی و بهبود فرایندها در حوزه‌های درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران هستیم.

 

جناب آقای حقیقی در این دیدار نحوه «پذیرش جانبازان اعصاب و روان» از سوی بیمارستان های معین را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داد.

مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان در جمع جانبازان بستری در بیمارستان روانپزشکی صدر حضور یافته و با آنان به گفت و گو پرداخت.

جانبازان بستری در این بیمارستان در این دیدار مشکلات خود در زمینه‌های مسکن، اشتغال فرزندان، تهیه برخی دارو‌های کمیاب و افزایش هزینه‌های درمانی، اهمیت تعامل بیشتر بنیاد با خانواده‌ها، پاسخگویی مناسب و به موقع به مسائل جانبازان و خانواده‌های آنان و رفع موانع موجود اداری در دریافت تسهیلات را بیان کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *