نوبت دهی تلفنی

نوبت دهی تلفنی

به منظور رزرو نوبت تلفنی با شماره 75926 داخلی 2 تماس بگیرید

می 23, 2024 04:10

كلينيك هاي تخصصي و فوق تخصصي

كلينيك هاي تخصصي و فوق تخصصي

 کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی:

کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی این مرکز شامل قلب و عروق، داخلی مغز و اعصاب، داخلی، قلب و عروق،  روان پزشکی، روانشناسي و تغذیه می باشد. این بخش شامل خدمات سرپایی، ویزیت،با بهره گیری از پزشکان و متخصصان مجرب آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد.   

خدمات پایش سلامت(چکاپ) برای گروههای سنی و جنسی متفاوت:

   چکاپ در علم پزشکی به معنای انجام کلیه معاینات و آزمایشهای لازم بر حسب سن و جنس فرد جهت بررسی وجود بیماریهایی که هنوز علامت دار نشده و یا دارای علائم خفیف و نامشخصی می باشند و همچنین تعیین سطح پایه سلامت هر فرد می باشد.

علت لزوم چکاپ عمومی

    در علم طب بیماری های مهمی وجود دارند که علائم خود را بسیار دیر و در مراحل انتهایی بیماری ظاهر می کنند به گونه ای که فرد زمانی متوجه بیماری خود می گردد که فرصت زیاد و مغتنمی را برای درمان از دست داده است. این در حالی است که در این بیماری ها تشخیص زودرس و در پی آن درمان زودرس بیماری، کلید و رمز موفقیت در بهبود بیمار است بگونه ای که هر چه این تشخیص و درمان به تأخیر بیافتد احتمال بهبود بیمار حتی با وجود درمان کمتر خواهد بود (مانند بسیاری از سرطان ها). بنابراین یکی از فواید چکاپ و تشخیص زودرس بیماری، امکان پذیر نمودن درمان هر چه بهتر و مؤثرتر بیماری است.

    از طرف دیگر در بسیاری از بیماری ها تشخیص زودرس در مراحل اولیه بیماری در حین چکاپ و شروع اقدامات درمانی مانع از پیشرفت بیماری به مراحل انتهایی خواهد شد به گونه ای که کارایی و تاثیر این پیشگیری بسیار بیشتر و البته بسیار کم هزینه تر از درمان مراحل انتهایی و عوارض ناشی از بیناریست (مانند بسیاری از بیماری های قلبی، عروقی، پوکی استخوان و …).